Filmski program 21.3.2019. do 24.3.2019.

Četvrtak  21.3. 2019.  10 i 11:45 h školska projekcija
Moj dida je pao s Marsa  Najava

Petak        22.3. 2019.  20:00 h Dječak oluje   Najava 

Subota     23.3. 2019.  17:00 h  Korgi Kraljevski pas velikog srca SINK Najava

Subota     23.3. 2019.  20:00 h  Mi (15) Najava 

Nedjelja   24.3. 2019.  20:00 h  Mi (15) Najava 

Filmski program 15.3.2019. do 17.3.2019.

Petak        15.3. 2019.  20:00 h Zelena knjiga: Vodič za život (12) Najava 

Poštovani posjetitelji našeg Kina,

nažalost moramo danas, u petak 15.3. otkazati prikazivanje filma
zbog kašnjenja od strane distributera.
 Nadamo se da će film stići pa ćemo ga prikazati u sutrašnjem terminu.
Zahvaljujemo se na razumijevanju,
Pučko otvoreno učilište

Subota     16.3. 2019.  17:00 h  Korgi Kraljevski pas velikog srca SINK Najava

Subota     16.3. 2019.  20:00 h   Zelena knjiga: Vodič za život (12) Najava 

Nedjelja   17.3. 2019.  20:00 h  Prije mraka Najava 
Otkazano film nije stigao.
Umijesto njega prikazat cemo Zelenu knjigu.
Hvala na razumijevanju.
Vase POU.

Filmski program 8.3.2019. do 9.3.2019.

Petak        8.3. 2019.  20:00 h Kapetanica Marvel 3D  (12) Najava

Subota     9.3. 2019.  17:00 h  Kako izdresiratii zmaja  SINK Najava

Subota     9.3. 2019.  20:00 h  Kapetanica Marvel 3D (12) Najava

Filmski program 1.3.2019. do 3.3.2019.

Petak        1.3. 2019.  20:00 h Replike (12) Najava

Subota     2.3. 2019.  17:00 h  Lego film 2 3D SINK Najava

Subota     2.3. 2019.  20:00 h  Replike (12) Najava

Nedjelja   3.3. 2019.  20:00 h Posljednji Srbin u Hrvatskoj (15) Najava 

Filmski program 22.2.2019. do 24.2.2019.

Petak        22.2. 2019.  20:00 h  Serenity (15)  Trajler

Subota     23.2. 2019.  17:00 h  Lego film 2 3D SINK  Trajler

Subota     23.2. 2019.  20:00 h  Nestali (15)  Trajler

Nedjelja   24.2. 2019.  20:00 h Mali (15)  Trajler 

Filmski program 15.2.2019. do 17.2.2019.

 

Petak        15.2. 2019.  20:00 h  Čovjek iz sjene (15)  Trajler

Subota     16.2. 2019.  17:00 h  Mala gospođica Dolittle SINK  Trajler

Subota     16.2. 2019.  20:00 h  Alita:  Anđeo borbe (15)  Trajler

Nedjelja   17.2. 2019.  20:00 h Glass (15)  Trajler  

 

Filmski program 8.2.2019. do 10.2.2019.

Petak        8.2. 2019.  20:00 h  Escape room (15)  Trajler

Subota     9.2. 2019.  17:00 h  Mala gospođica Dolittle SINK  Trajler

Subota     9.2. 2019.  20:00 h  Miljenica (15)  Trajler

 Nedjelja  10.2. 2019.  20:00 h Mula (15)  Trajler

Filmski program 1.2.2019 do 3.2.2019.

Petak        1.2 .2019.  20:00 h  Mia i bijeli lav  Trajler

Subota     2.2. 2019.  17:00 h  Kako izdresirati zmaja 3 SINK  Trajler

Subota     2.2. 2019.  20:00 h  Mia i bijeli lav  Trajler

                                                                           

Nedjelja    3.2. 2019.  20:00 h Za ona dobra stara vremena (15)  Trajler

Filmski program za razdoblje 25.1. 2019. do 27.1. 2019.

Petak        25.1 .2019.  20:00 h  Marija Kraljica Škotske  (15)  Trajler

Subota     26.1. 2019  17:00 h   Snježna kraljica: Zemlja zrcala 3D  SINK  Trajler

Subota     26.1. 2019.  20:00 h  Marija Kraljica Škotske  (15)  Trajler

                                                                         

Nedjelja    27.1. 2019.  20:00 h Nespojiovi (12)  Trajler  

Filmski program za razdoblje 18.1. 2019. do 20.1. 2019.

Petak        18.1 .2019.  20:00 h  Leptir (15)  Trajler

Subota     19.1. 2019  17:00  h   Snježna kraljica: Zemlja zrcala 3D  SINK  Trajler

Subota     19.1. 2019.  20:00 h  Leptir (15)  Trajler                                                                     

Nedjelja    20.1. 2019.  20:00 h Koja je ovo država (12)  Trajler 

 


Stare strranice